Świat Kolejek

Dla dzieci

Dla rodziny

Atrakcja pod dachem

Parking płatny obok

Niesamowite miejsce stworzone z dziecięcą wyobraźnią przez osoby, które pragnęły poczuć się znowu dziećmi. Przepiękne makiety kolejowe przedstawiają krainy i sceny ze znanych bajek oraz filmów głównie z lat osiemdziesiątych. Stacja rodzinnej rozrywki wzbogacona jest mnóstwem przycisków, pokręteł, dźwigni, które umożliwiają interakcje z elementami na makietach.

Oprócz tego na multimedialnych tabletach czekają gry o tematyce kolejowej, w które chętnie grają nie tylko najmłodsi odwiedzający. Jeśli ktoś lubi zgadywanki to w Świecie Kolejek również znajdzie coś dla siebie. Znajdziemy tutaj też małą bawialnię połączoną z kinem. Jeśli ktoś pamięta lub lubi ze swoimi dziećmi takie produkcje takie jak „Powrót do przyszłości”, „Pogromcy duchów”, „Duży Naa”, czy słynnego agenta 007 Jamesa Bonda z pewnością odnajdzie się w tym cudownym świecie.

Dla miłośników oglądania krajobrazów mamy również punkt widokowy na całą okolicę. Atrakcja ta jest doskonałą alternatywą na brzydką pogodę, ale również jednym z punktów, które zawsze warto odwiedzić w Karpaczu.

Kup Bilet Ceny biletów zaczynają się już od 19zł

58-540 Karpacz, Karkonoska 32

+48 797 622 333 biuro@swiatkolejek.pl Strona atrakcji